Городская афиша Уральска

Название Телефон Репертуар, мероприятия
ТЕАТРЫ

Батыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры

Казахский драматический театр

50-78-03,
50-78-02
Мамыр

5 мамыр — Б. Васильев «Қасық қаным қалғанша» деректі драмасы, 19:00

7 мамыр — Н. Мусаева «Сенімді дос» ертегі, 12:00

7 мамыр — Б. Васильев «Қасық қаным қалғанша» деректі драмасы, 17:00

9 мамыр — Б. Васильев «Қасық қаным қалғанша» деректі драмасы, 15:00

10 мамыр — М. Омарова «Жолаушы» фантазия комедиясы, 19:00

12 мамыр — Ф. Буляков «Қысқа ғұмыр» мұңды комедиясы, 19:00

14 мамыр — Д. Урбан «Тышқандар» ертегі, 12:00

14 мамыр — Иран-Ғайып «Мәңгілік Елдің Алтын Адамы» драмалық дастаны, 17:00

17 мамыр — Ж. Өзүбекова «Толғақ» психологиялық драмасы, 19:00

21 мамыр — В. Орлов «Алтын балапан» ертегі, 12:00

21 мамыр — Е. Домбаев «Махаббат серенадасы» мұңды драмасы, 17:00

26 мамыр —  А. Айларов «Келісімшарт бойынша қалыңдық» комедиясы, 19:00

28 мамыр — Х. Гюнтер «Мүйізтұмсық пен Керік» ертегі, 12:00

28 мамыр — С. Балғабаев «Ғашықсыз ғасыр» драмасы, 17:00

31 мамыр — А. Цагарели «Ханума» сазды комедиясы, 19:00

Маусым

1 маусым — М. Бертон «Мадагаскар» ертегі, 12:00

4 маусым — Э. Стентон «Ойыншықтар оқиғасы» ертегі, 12:00

4 маусым — У. Шекспир «Гамлет» трагедиясы, 17:00

7 маусым — С. Ахмад «Супер келін» мұңды комедиясы, 19:00

9 маусым — А. Айларов «Келісімшарт бойынша қалыңдық» комедиясы, 19:00

11 маусым — Шварц «Золушка» ертегі, 12:00

11 маусым — Еврипид «Троя арулары» трагедиясы, 17:00

16 маусым — Е. Домбаев «Махаббат серенадасы» мұңды драмасы, 19:00

18 маусым — М. Бертон «Мадагаскар» ертегі, 12:00

18 маусым — А. Цагарели «Ханума» сазды комедиясы, 17:00

25 маусым — А. Заболотный «Қызыл телпекті қыз» ертегі, 12:00

25 маусым — XXIV Маусымның жабылуы.
Иран-Ғайып «Ән Мұхит» драмасы, 17:00

Драматический театр им. А.Н. Островского

Драматический театр им. А.Н. Островского

50-34-07,
50-53-44
Репертуар на июнь 2017 года

01.06. День защиты детей «38 попугаев» Г. Остер (сказка), 10:30

02.06. «Муха Цокотуха» К. Чуковский (сказка), 10:30

03.06. «Любо дорого» М. Бернье (комедия), 18:00

04.06. «Малыш и Карлсон, который живет на крыше» А. Линдгрен (сказка), 12:00

07.06. «Волк, Лиса и Новогодние чудеса» В. Орлов, С. Коган (сказка), 10:30

08.06. «Котенок по имени Гав» Г. Остер (сказка), 10:30

09.06. «38 попугаев» Г. Остер (сказка), 10:30

10.06. «Последний пылкий влюбленный» Н. Саймон, 18:00

11.06. «Антошка и гармошка» Ю. Фридман (сказка), 12:00

14.06. «Антошка и гармошка» Ю. Фридман (сказка), 10:30

15.06. «Малыш и Карлсон, который живет на крыше» А. Линдгрен (сказка), 10:30

16.06. «Котенок по имени Гав» Г. Остер, 10:30

18.06. «38 попугаев» Г. Остер (сказка), 12:00

22.06. «Как Бабы Яги сказку спасали» М. Мокиенко (сказка), 10:30

23.06. «Чудо репка» Н. Шувалов (сказка), 10:30

24.06. «Город мастеров» Т. Габбе (сказка), 10:30

25.06. «Муха Цокотуха» К. Чуковский (сказка), 12:00

29.06. «Антошка и гармошка» Ю. Фридман (сказка), 10:30

30.06. «Любо дорого» М. Бернье (комедия), 19:00

 

КОНЦЕРТНЫЕ ЗАЛЫ

Ғ. Құрманғалиев атындағы облыстық филармония

Областная филармония имени Г. Курмангалиева

51-16-57

 Мамыр

7 мамыр – Отан қорғаушылар күніне арналған мерекелік концерт (Филармонияның Үлкен залы), 18:30

9 мамыр – Ұлы Отан Соғысы жеңісінің 72-жылдығына арналған «Ұлы Жеңіс – Мәңгілік!» атты Абай алаңында концерттік бағдарлама (Абай алаңы), 20:00

11 мамыр – Ғ.Құрманғалиев атындағы облыстық филармониясының Қарттар үйіне қайырымдылық концерті (Қарттар үйі), 10:00

12 мамыр – Тасқала ауданының концерті (Филармонияның Үлкен залы), 18:30

22 мамыр – Республикалық «Қазақконцерт» өнер ұжымының «Сәлем саған, Ақ Жайық» атты ән фестивалінің Гала-концерті (Екі концерт) («Нұр Отан» залы), 17:00, 20:00

24 мамыр – Қазақстан Республикасының Халық әртісі Роза Рымбаеваның жеке концерті («Нұр Отан» залы), 19:00

30 мамыр – Ғ.Құрманғалиев атындағы облыстық филармонияның әншісі, Республикалық конкурстардың лауреаты Күләш Қуанышқалиеваның шығармашылық концерті (Қазақ драма театры), 18:30

Маусым

1 маусым — Филармония артистерінің қатысуымен қайырымдылық концерті өтеді  —  Филармонияның үлкен залы, 16:00

2 маусым — «Назерке» би ансамблінің құрылғанына 20 жыл толуына орай шығармашылық концерті, Қазақ драма театры, 18:30

5 маусым  — Батыс Қазақстан облыстық камералық оркестрінің «Вечер вокальной музыки» атты концерті, Филармонияның үлкен залы, 19:00

7 маусым — Тасқала ауданының концерті, Филармонияның үлкен залы, 18:30

8 маусым — Ардагерлер қозғалысының 30 жылдығына орай «Қайран біздің әжелер, арды ойлаған» атты қалалық әжелер ансамбльдерінің байқауы, Филармонияның үлкен залы, 10:00

Маусым айы — Сырым батырдың 275 жылдығына арналған көпшілік шараның қортынды концерті, Қазақ драма театры

ВЫСТАВОЧНЫЕ ЗАЛЫ

Городской выставочный зал

Городской выставочный зал

51-09-76
КИНОТЕАТРЫ

Кинотеатр «Галактика»

Кинотеатр «Галактика»

54-09-00,
54-08-93

Кинотеатр «Kinoplexx Uralsk»

Кинотеатр «Chaplin»

31-53-15

Кинотеатр им. Гагарина

Кинотеатр им. Гагарина

 

51-08-73

 

 

 

 

Кинотеатр «Cinema Park»

Кинотеатр «Cinema Park»

24-42-42
МУЗЕИ

Батыс Қазақстан облыстық тарихи-өлкетану музейі

Областной Историко-краеведческий музей

Областной Историко-краеведческий музей

51-19-52, 50-51-65

Музей им. А.С. Пушкина

Музей им. А.С. Пушкина

50-56-75

Музей им. М. Маметовой

Музей им. М. Маметовой

50-46-93,
50-62-10

Музей им. С. Гумарова

Музей им. С. Гумарова

51-20-43

Музей природы и экологии

Музей природы и экологии

50-67-09

Музей «Старый Уральскъ»

Музей «Старый Уральскъ»

51-92-60

Музей им. Е. Пугачева

Музей им. Е. Пугачева

26-49-86

Музей им. Г. Тукая

.Музей им. Г. Тукая

51-00-07


ВСЕ РАЗДЕЛЫ
Top