Городская афиша Уральска

Название Телефон Репертуар, мероприятия
ТЕАТРЫ

Батыс Қазақстан облыстық қазақ драма театры

Казахский драматический театр

50-78-03,
50-78-02
Маусым

1 маусым — Д. Урбан «Тышқандар» ертегі, 12:00

1 маусым — А. Айларов «Келісімшарт бойынша қалыңдық» комедиясы, 18:30

3 маусым — Н. Мұсаева «Сенімді дос» ертегі, 12:00

3 маусым — Б. Ұзақов «Мезгілсіз келген махаббат» мүңды драмасы, 18:00

8 маусым — Т. Теменов, С. Сматаев «Адасқан махаббат» мұңды драмасы, 18:30

10 маусым — Н. Миннуллин «Ауылдың иті — Ақбай» ертегі, 12:00

10 маусым — XXV-ші маусымның жабылуы

С. Досанов «Мәншүк» драмасы, 18:00

Драматический театр им. А.Н. Островского

Драматический театр им. А.Н. Островского

50-34-07,
50-53-44
Репертуар на июнь 2018 года

01.06. «Гуси-лебеди» (по мотивам русской народной сказки), 10:30

01.06. Премьера! Н.В. Гоголь «Женитьба» (совершенно невероятное событие в 2-х действиях), 19:00

02.06. Премьера! Н.В. Гоголь «Женитьба» (совершенно невероятное событие в 2-х действиях), 18:00

03.06. Г. Остер «38 попугаев» (сказка), 12:00

05.06. И. Карнаухова, Л. Браусевич «Аленький цветочек» (волшебная сказка с чудесами и превращениями), 10:30

06.06. В. Шульжик, Ю. Фридман «Антошка и гармошка» (сказка), 10:30

07.06. К. Чуковский «Муха-Цокотуха» (мюзикл из жизни насекомых), 10:30

10.06. К. Чуковский «Муха-Цокотуха» (мюзикл из жизни насекомых), 12:00

13.06. А. Линдгрен «Малыш и Карлсон, который живет на крыше» (сказка), 10:30

14.06. С. Коган, В. Орлов «Волк, Лиса и новогодние чудеса» (сказка), 10:30

15.06. «Гуси-лебеди» (по мотивам русской народной сказки), 10:30

16.06. Ж.Б. Мольер «Лекарь поневоле» (буффонада в 2-х актах с перерывом на буфет), 18:00

17.06. И. Карнаухова, Л. Браусевич «Аленький цветочек» (волшебная сказка с чудесами и превращениями), 12:00

20.06. В. Илюхов «Молодильные яблоки» (сказка), 10:30

21.06. В. Шульжик, Ю. Фридман «Антошка и гармошка» (сказка), 10:30

23.06. А. Цагарели «Проделки Ханумы» (музыкальная комедия), 18:00

24.06. Г. Остер «38 попугаев» (сказка), 12:00

27.06. «Гуси-лебеди» (по мотивам русской народной сказки), 10:30

30.06. А. Вампилов «Провинциальные анекдоты» (комедия), 18:00

 

КОНЦЕРТНЫЕ ЗАЛЫ

Ғ. Құрманғалиев атындағы облыстық филармония

Областная филармония имени Г. Курмангалиева

51-16-57

Мамыр

3 мамыр — Алматы қаласынан келген «Мемлекеттік  қуыршақ театры» КМҚК-сының «Қуыршақ думан»  атты  сазды бағдарламасы — Филармонияның үлкен залы, 11:00, 13:00, 15:00

4 мамыр — 9 мамыр – Жеңіс күніне орай БҚО филиалы «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің ардагерлеріне, мүшелеріне арналған облыстық филармонияның мерекелік концерті — Қазақ соқырлар қоғамы мекемесінің залы, 11:00

9 мамыр — БҚО камералық оркестрдің ұйымдастыруымен Мұхамеди Жандос Арыстанбекұлының концерті — Филармонияның үлкен залы

9 мамыр — Ұлы Отан Соғысы жеңісінің 73-жылдығына арналған Абай алаңында концерттік бағдарлама (көпшілік шара) — Абай алаңы, 20:00

11 мамыр — Республикалық конкурстардың лауреаттары, Дәулеткерей атындағы қазақ халық аспаптары оркестрінің артистері Гүлім Атошева (қобыз) мен Тұрлыхан Абухановтың (домбыра) «Өнерде өрлер өрендер» атты концерті — Филармонияның кіші залы, 18:30

15 мамыр — Дәулеткерей атындағы қазақ халық оркестрінің артисі, домбырашы Ақылбек Бектасовтың оркестрдің қатысуымен  жеке шығармашылық кеші — Қазақ драма театры, 18:00

24 мамыр — Құрманғазы атындағы саз колледжі ұйымдастыруымен Симфониялық оркестрдің есеп беру концерті (Дирижер А.Ю. Джумашева)Филармонияның кіші залы, 18:30

25 мамыр — Бард кеші (Челябинск қаласы) Филармонияның үлкен залы

ВЫСТАВОЧНЫЕ ЗАЛЫ

Городской выставочный зал

Городской выставочный зал

51-09-76
КИНОТЕАТРЫ

Кинотеатр «Галактика»

Кинотеатр «Галактика»

54-09-00,
54-08-93

Кинотеатр «Kinoplexx Uralsk»

Кинотеатр «Chaplin»

31-53-15

Кинотеатр им. Гагарина

Кинотеатр им. Гагарина

 

51-08-73

Кинотеатр «Cinema Park»

Кинотеатр «Cinema Park»

24-42-42
МУЗЕИ

Батыс Қазақстан облыстық тарихи-өлкетану музейі

Областной Историко-краеведческий музей

Областной Историко-краеведческий музей

51-19-52, 50-51-65

Музей им. А.С. Пушкина

Музей им. А.С. Пушкина

50-56-75

Музей им. М. Маметовой

Музей им. М. Маметовой

50-46-93,
50-62-10

Музей им. С. Гумарова

Музей им. С. Гумарова

51-20-43

Музей природы и экологии

Музей природы и экологии

50-67-09

Музей «Старый Уральскъ»

Музей «Старый Уральскъ»

51-92-60

Музей им. Е. Пугачева

Музей им. Е. Пугачева

26-49-86

Музей им. Г. Тукая

Музей им. Г. Тукая

51-00-07


ВСЕ РАЗДЕЛЫ
Top